| ioana_7027 a întrebat:

Vine cu pasi repezi Mos Nicolae, asa ca este ziua cadourilor pentru cei dragi, insa exista si o mare problema aceea ca nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu.parfumuri are, ceasuri de firma are deci nu stiu la ce m-as putea opri.astept ideile voastre

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu stiu tu de ce arunci asa banii de mos niciolae, dar eu mai mult de un bastonas de...de fapt se gasesc acadele in forma de bastonas in magazine...mai mult de atat nu ii iau nimanui, indiferent ce imi este.

| Andreea_2177 a răspuns:

Ioana, iti recomand cutiutele muzicale sau globurile muzicale de la www.cutiuta-muzicala.ro - sunt supeer. Si au foarte multe produse si din alte game;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa fetele astea ia-i un cadpu ce i-ar placea lui.intreabal cam ce, iar trebui