| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri de pe care sa comanzi in RO cu free shipping sau cu o taxa micuta? big grin

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Pai in Romania taxa de transport este cam de 20 de lei. Depinde ce vrei sa comanzi ce valoare are comanda ta. Pentru ca sunt siteuri unde daca ai depasit o anumita suma livrarea este gratuita. Si daca nu este o valoare asa de mare suna-i si spune-le sa le trimita cu Posta Romana, vine in 3-4 zile lucratoare dar platesti mai putin, in jur de 7-10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.scauneonline.ro
Depinde si ce vrei sa cumperi

Răspuns utilizator avertizat