| Claudiu_1808 a întrebat:

Stie careva cat costa, si unde pot gasi un medalion cu placuta dinaia cum poarta soldatii americani in filme, ma intereseaza sa fie din argint.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bestial.ro/magazin-49-dog_tags.html

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inroleaza-te in armata.Dar nu sunt de argint.

| express11 a răspuns:

Pe okazii.ro gasesti

| Claudiu_1808 explică:

Deci ca sa fie din argint ar trebui sa-mi cumpar lant separat si dog tag separat?

| Claudiu_1808 explică:

Uitati-va aici http://www.google.ro/......tp?/imgres am primit unu la fel cadou dar mi s-a furat la sport in fine vreau sa-mi iau altul dar pe dog tag era Name Adress si Birth.una sub alta.

| Stanciulescu_Mihnea_1998 a răspuns:

La Police gasesti de toate.Sunt de calitate superioara! Funda?