| Szabii a întrebat:

Stie careva vreo banca care emite card de cumparaturi fara dobanda gen Start BT de la Banca Transilvania sau de la ING, etc si nu se cere contract de munca pe perioada nedeterminata?
Am incercat la mai multe banci, dar din pacate cerere mea a fost respinsa deoarece am contract de munca pe perioada determinata, de 2 ani, chiar daca venitul meu e mult peste minimul cerut.
Multumesc!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Se poate la toate, insa nu fara dobanda si comisioane, ca vor profit. Nu stiu daca iti face careva, sau eventual negociezi cu banca perioada de validitate a cardului, sa expire deodata cu contractul de munca.