| paulx94x a întrebat:

Stie cineva cand apar promotii sau produse noi la raionul de paperarie si birotica in marile hipermarket-uri, avand in vedere ca se apropie inceputul noului an scolar in care incep sa se cumpere rechizitele? Ma refer in special la Carrefour si Real.

Răspuns Câştigător
| miha96 a răspuns:

Hey paul... sa stii ca promotiile la raionul papetarie si birocratica incep in ultina saptamana din august si tin pana incepe scoala.

2 răspunsuri:
| InTheAir a răspuns:

Eu am fost intr-un Real ieri si erau o gramada de oferte, promotii ( si teoretic de azi erau ofertele ). Vezi si tu cataloagele de oferte, cand se termina, si cand incep altele, ca ar fi cazul sa fie si promotii, oferte pentru scoala.

| LuLu a răspuns:

De obicei reducerile incep pe la sfarsitul lui august happy.