| marcous a întrebat:

Care este cel mai dotat hipermarket din Romania?
Kaufland, Auchan, Carrefour, Real, Cora sau Metro, Selgros?
As dori sa raspunda numai cine are toate aceste hipermarketuri in oras, sau cine a achizitionat din toate produse.

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

După părerea mea Auchan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai mare este IKEA e unic in Romania, doar in Bucuresti.

| izzy19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ikea este magazin de mobilier casnic. intrebarea era referitoare la supermarkete

| anonim_4396 a răspuns (pentru izzy19):

Sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar Cora nu am. In rest, toate sint la fel. Poate unul sa aiba 1-2 produse care nu se gasesc in alta parte si lipsa tot asa, dar nu e vorba de produse universal cautate. Si preturile sint cam la fel. 10-20 bani diferenta. Realul a fost deja cumparat de Auchan. Urmeaza reamenajarile in magazine.

| emag a răspuns:

Carrefour

Răspuns utilizator avertizat
| condreavaly a răspuns:

Carrefour si real. metro si selgros e de obicei pentru soceietati comerciale. mai ales ca selgros si la un baton de ciocolata iti face factura

| FPI a răspuns (pentru condreavaly):

Metro si Selgros poti zice ca ies din schema pentru ca sunt Cash&Carry dar mie Cora mi se pare cel mai ok, oferte bune tot timpulhappy

| marcous explică (pentru FPI):

Cora imi place si mie cel mai mult, apoi Carrefour tongue
Dar nu prea am frecventat AUCHAN si Kaufland.
Real nu-mi place.

| FPI a răspuns (pentru marcous):

In curand Real = Auchan mai putin in Arad, Constanta si inca 2 orase in care nu a cumparat Auchan Realhappy

| MariaFiscusunteu a răspuns:

KauflAND

| AlePanda a răspuns:

Carrefour-ul este cel mai dotat.Adica,are tot ce vrei.Eu una m-am plimbat prin multe hipermarket-uri, crede-ma, si mi-am dat seama ca cel mai bun e Carrefour.

| Kukiux a răspuns:

Mie mi se par Carrefour, Auchan si Real cele mai ok

| Daniel34 a răspuns:

Eu aş spune Carrefour după care Metro.Nu este o mare diferenţă între ele, dar mie Carrefour îmi place mai mult şi mai mereu când mă duceam să cumpăr ceva, 90% găseam acolo.

| Tensai a răspuns:

Dupa parerea mea este Kaufland-ul

| izzy19 a răspuns:

Carrefour zic si eu

| ThisIsAdriana a răspuns:

Eu cred ca este Kaufland-ul.

| Andra001 a răspuns:

Parerea mea este ca Auchan pentru ca produsele achizitionate de acolo sunt ieftine si bune si de fiecare data cand am cautat ceva am gasit acolo.happy