| sorina_9875 a întrebat:

Stie cineva ceva de magazinul ala "shiq fashion". e ceva cu haine online.si as vrea sa stiu daca sunt seriosi. daca nu maresc valoarea comenzii etc. Multumesc
sorina:X

Răspuns Câştigător
| roksyk a răspuns:

Uite aici. http://www.shiq.ro/

P. S.: Te rog, imediat ce ai raspunsul meu, desemneaza-l castigator! Sunt sigura ca nu mai raspund si altii!

12 răspunsuri:
| ullyse a răspuns:

Nu poti merge in mall? sunt sigur ca gasesti multe lucruri dragute...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat de la magazinul SHIQ FASHION si pot spune ca nu am avut probleme.Hainele sunt frumoase, pretul nu este chiar atat de mare si sunt seriosi.Eu am returnat acum ceva timp o comanda, nu au fost probleme, si in schimbul returului am putut face o alta comanda. Taxele postale nu le platesti, daca soliciti livrarea prin Posta Romana si vine destul de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant super de calitate hainele... iar preturile sunt foarte ok. Foarte prompti in livrarea comenzii. Eu personal sunt foarte, foarte multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second hand si atit. Daca asta doriti atunci spor la cumparaturi. Daca ma gindesc bine Romania mai are putin si devine o tara second hand asa ca o sa fiti la moda laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu haine second hand in serie? de la marimea 36-42 etc acelasi model de bluza, blugi, camasi etc laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal sunt foarte multumita, atat de produse cat si de amabilitatea vanzatorului. Am aprox. un an de cand cumpar si de la ei, dar pot spune ca sunt preferatii mei...sunt foarte multumita de toate produsele comandate. Persoana care a spus ca sunt second, cu siguranta nu a comandat de la ei...hainele sunt noi noute, materialele de foarte buna calitate iar modelele sunt deosebite. Recomand cu cea mai mare incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duti in naiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cumpar de aprox. 2 ani de la ei, si pot spune ca sunt foarte multumita de calitatea produselor si de amabilitatea vanzatorului. Sunt foarte prompti, transportul e gratuit, iar daca din anumite motive se doreste returnarea produsului, chiar nu e nici o problema, se primesc banii inapoi sau se schimba cu un alt produs.
Raportul calitate-pret e foarte Ok, deoarece calitatea hainelor e net superioara multor asa-zise '' magazine de fite'', deaorece SHIQ comercializeaza haine de o foarte buna calitate la un pret foarte acceptabil.
Recomand 100% acest magazin pentru calitatea hainelor pe care le comercializeaza si pentru profesionalismul cu care acestia isi desfasoara activitatea.

| mariaelenoiu a răspuns:

Eu cumpar de aici
http://baby-doll.ro/

| Puppy_4301 a răspuns:

Eu comand de la ei de ceva timp si sunt foarte ok. Chiar acum am plasat o alta comanda. Sunt singurul site care trimit moca prin posta romana si care iti da posibilitatea si sa returnezi produsul si sa cumperi altceva in schimbul lui.
La majoritatea site-urilor nu poti returna produsul deloc.
Si la returnare, platesc ei taxa de transport. :)
La fel am gasit si acest site: http://magazin-acasa.blogspot.com aceleasi reguli :)

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi