| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa returnez un produs de la Emag thinking dau funda la primul raspuns :3

7 răspunsuri:
| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Daca inca nu l-ai deschis:
1) verifica daca ai bonul.
2) te duci si il returnezi
Daca l-ai deschis nu mai ai cum, sau daca ai, foarte greu.

| alinaalin955 a răspuns (pentru Dariaaaaafaranume):

Ai dreptul sa returnezi in 30 de zile orice produs cumparat online.
Este valabil pe orice site.
Asa este legea, nu doar la noi, ci in orice tara din UE.

| Dariaaaaafaranume a răspuns (pentru alinaalin955):

Am uitat de chestia cu 30 de zile. Dar, oricum, daca este desfacut pachetul nu-l poti returna.

| Dariaaaaafaranume a răspuns (pentru alinaalin955):

Eu am inteles ca l-a luat de la magazin, nu onlineconfused

| alinaalin955 a răspuns (pentru Dariaaaaafaranume):

Daca il iei de la magazin nu-l poti returna pentru ca l-ai vazut. Poti sa-l dai inapoi doar daca produsul este defect dar atunci primesti altul.
Daca l-ai comandat online il poti returna pentru ca nu ai vazut decat niste poze.

| AlexSandu17 a răspuns:

Cred ca trebuie sa trimiti e-mail, dar in perioada de 30 de zile.