| AlexBoyGogoasa a întrebat:

Stie cineva daca pe amazon.co.uk este neaparat nevoie de card pentru a cumpara un produs(sau merge si cu transport? Si cat costa transportul pana in tara noastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu cardul. depinde de la cine cumperi. (ex) cumpar un joc, dar nu numai amazon are, mai are si zoverstok si altii (firme gen amazon) si depinde de fiecare transportul.
pe mine fata de pretul initial nu m.a costat mai mult de 6 lire sterline trasnportul. un obiect din 10 nu m-i-a venit si am primit banii inapoi, sunt de incredere

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu nu se accepta plata ramburs