| Sebastianjuan a întrebat:

Stie cineva daca site-ul sport-brands.ro este fake? Tocmai ce mi-am comandat o pereche de Nike Roshe Two Black-Red-White si sincer, la pretul pe care il au, 200 de lei, mi se pare un chilipir. Nu stiu daca sa anulez comanda. Imi e frica sa nu primesc ceva fake.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Logic ca produsele sunt fake, mai aduna banii si cumpara ceva original

| MagicOneT a răspuns:

Din poze nu par fake-uri, par chiar originale, pe Facebook au cam 1700 de like-uri, nu stiu exact cata incredere poti avea in ei. Sa speram ca o sa primesti in colet exact ce ai comandat.

| Sebastianjuan explică:

Calmati-va baieti. Am cumparat de la ei si sunt originale.