| daria445catelu a întrebat:

Am și eu o mică problemă. Am comandat de pe sizeer o pereche de pantofi sport dar am găsit pe un site mult mai ieftin. Cum pot să anulez comanda? De exemplu trebuie să sun la numărul lor?

Răspuns Câştigător
| Anonimul1121997 a răspuns:

Sunt mai multe variante de a anula comanda. Una dintre ele e să suni la ei și să le spui că anulezi comanda( dar cât mai repede) sau... când îți vine coletul, nu răspunzi curierului, după o perioadă îl trimit înapoi.

| daria445catelu explică (pentru Anonimul1121997):

O să sun Luni! Sper să meargă!
Mulțumesc!