| Stallone a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Romania o sapca New Era Los Angeles, culoare Royal Blue, marime 58cm?

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Cauta site-uri de vanzari online. Acolo poti sa-ti selectezi culoarea, marimea, forma. Si poti s-o comanzi fara tva.

| Stallone explică (pentru presus):

Nu am gasit. Spune care daca stii.

| presus a răspuns (pentru Stallone):

Eu stiu site-uri online de vanzari imbracaminte. Acolo nu o sa-ti gasesti sapca, dar sunt sigur ca exista site-uri si pentru accesorii. Trebuie sa cauti si tu putin mai mult. Numai bine!

| Stallone explică (pentru presus):

Am cautat peste tot si nu am gasit acel model. Si pe facebook si pe site-uri gen olx sau okazii.