| Mario1999 a întrebat:

Stie cineva unde se gasesc Converse - All Star in Oradea?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi dacă găseşti ceva aici,
http://www.bihor-oradea.aaz.ro/vanzari/3/converse-all-star
Te pup!

| IAMKENNETH a răspuns:

Vezi poate gasesti in Lotus sau incearca in Oradea Shopping Center happy sau Crisu (aici sunt sanse mici) happy

| AleeMtf a răspuns:

Poti comanda online. Sau cauta prin Centru. happy sigur gasesti.

| Mario1999 explică (pentru AleeMtf):

Multumesc pentru raspuns! Chiar voi merge maine. Nu stii cumva si la ce magazin?

| Skc a răspuns:

In Oradea nu cred ca se gasesc dar poti comanda de pe http:\\www.originals.ro sau de pe okazii...Foarte serioase site-urile recomand

| RosalindaSweet a răspuns:

Okazii.ro

| xDammit a răspuns:

La floriansport gasesesti. e pe centru.

| CaRmEnUtSsA a răspuns:

La florina sports gasesti....in centru aproape de butoiu de aur

| Haarpcord62 a răspuns:

Cel mai bine iale de pe Okazii! happy

| Mario1999 explică (pentru Haarpcord62):

Nu ai, te rog, cumva un link? As cauta dinaceea mai inalti pe picior. Negrii / Albastrii.