| Furnicuta000 a întrebat:

Stiti cat mai e acum gramul de aur la Obor (Bucuresti)? Rog sa-mi raspunda cine stie si cine stie despre ce vorbesc. Multumesc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu mergi sa te convingi cu ochii tăi?

| Furnicuta000 explică (pentru darrio2007):

De ce nu dai tu o fuga pana acolo si apoi vii si imi scrii aici raspunsul? De unde stii tu de ce am intrebat sau cat de usor pot sa ajung eu acolo?

| darrio2007 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Vei ajunge din moment ce te-ai interesat de o anumita locatie.
Sau pui pe altcineva sa-ti cumpere?
Nu dau fuga pentru ca nu este interesul meu ci al tau.

| Florian80 a răspuns:

165 ron

| Furnicuta000 explică (pentru Florian80):

Am intrebat cat costa gramul de aur la magazinele alea multe de bijuterii din bucur obor. Ai habar despre ce e vorba inainte sa scrii aici?

| niiiiy a răspuns:

Ultima data cand am vazut eu era 162-164

| Furnicuta000 explică (pentru niiiiy):

Ultima dat cand ai fost era cumva 2010? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Dar tu cand ai fost?