| GuUumitza a întrebat:

Stiti ce magazine vand selfie stick in Romania? (nu vreau site-uri)

Răspuns Câştigător
| sebastianstefan369 a răspuns:

Eu mi-am luat de pe f64 dar si Carrefour are.
Funda?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Gasesti in Carrefour sau in magazine de electronice precum Altex, Domo etc. Dar cred ca-n Carrefour sunt cele mai ieftine.

| sebastianstefan369 a răspuns:

La carrefour eu am vazut incepand cu 50 lei.
Funda?

| mihailmarian a răspuns:

Eu am luat de la Smart Products, gasesti produsele lor si pe eMAG, dar direct pe site sunt mai ieftini.

Cred ca pot sa trec si siteul direct pentru ca oricum la o cautare simpla pe google dupa numele de mai sus ii gasesti.
https://www.smart-products.ro/produse/selfie-stick