| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu un selfie stick pentru vacanta la mare in care urmeaza sa merg. Stiti vreunul bun? Eu nu ma pricep deloc. Multumesc!

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Stiu ca gasesc mai peste tot. Ma intereseaza un raspuns concret. Multumesc oricum. :-)

| Wøodenpints a răspuns:

Există chestii dinalea de oameni retardați mai bune și mai proaste?
Ce-ar trebui să facă unul bun în comparație cu unul prost? Îți ascunde din zâmbetul tălâmb de pe față în timp ce ții o ghioagă în mână să-ți faci poză?

| BruneTTe a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cat de rau esti, vai.

| LTAA a răspuns (pentru BruneTTe):

Foleseste-ti selfie sticku al de ti l-a dat dumniezo