| thekaze3 a întrebat:

Stiti cumva daca pot avea incredere in site-ul buygames.ro, eu vreau sa imi cumpar nu joc de acolo si nu stiu daca pot ave incredere in el, as prefera sfatului cuiva care a cumparat de acolo!?!?

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu stiu ce sa cred, n-am cunostinte care sa fi cumparat de acolo, eu iti recomand Steam (instalezi Steam in PC, iti faci cont, dupa care cumperi jocuri in format digital, adica dupa ce l-ai platit, prin intermediul Steam il poti downloada si juca pe orice PC in care te-ai logat in contul de Steam, poti sa-l incerci, mai ales ca sunt reduceri se sarbatori, multe sunt la reduceri de 50%). Bafta!

| thekaze3 explică (pentru introduaicinumele):

Stiam de steam dar daca vreau un joc pentru ps2/ps3/xbox 360?

| Carmy21 a răspuns:

Buna. Da, este foarte bun site-ul! Ti-l recomand cu incredere happy.

| dmrtr a răspuns:

Sa nu iti cumperi de acolo nimic! tongue
nu este de incredere eu mi-am luat teapa, mi-au incurcat comanda... crying
in plus jocurile sunt EXTREM de scumpe pe acel site tongue

poti sa iti cumperi de pe net de la media galaxy, domo, altex, eMAG...

| danyshatAT a răspuns:

Pai informeaza-te intreaba cine a mai cumparat

| allexxys a răspuns:

Normal nu trebuie sa ai incredere in niciun site pentru ca ei fac reclama la un produs si de fapt este altul. cel mai bine ar fi sa te ducu tu direct sa til iei
si mai ales ca transportul costa vreo...20-25lei. degeaba...
Sa nu ai increderetongue