| natural a întrebat:

Ne-am jucat ingerasul in clasa si acum trebuie sa-i fac cadou unui baiat(17ani), numai ca nu prea stiu ce sa-i facsad dati-mi ceva idei de cadouri de craciun dar sa nu fie prea scumpe!

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Ma gandeam la un fular dragut sau un pulover...un parfum.Si eu sunt in aceeiasi situatie cu tine.Suma la mine este de 15-20 lei

| valeeExpress a răspuns:

Poi... un parfum, o bluza cu poza ta pe ea [eventual si cu el...], un ceas de mana. funda?

| Oanyy97 a răspuns:

Da-i ceva sa-i aminteasca te tine sa stie ca a avut o super colega. Ce zici de un tricou haios (gen.cu un emoticon funy) chiar nu e scump, o bratara, o caciula mai neobisnuita, gasesti uwinking :