| Furnicuta000 a întrebat:

Sunt site-uri care chiar au reduceri pe bune? Adica nu reducere din pretul lor neaparat ci reducere din pretul care se practica pe piata in mod normal. Ca am impresia ca majoritatea ne iau de fraieri. Voi va cumparati ceva de black friday?
Eu as vrea sa-mi iau un aragaz si am asteptat pana acum pentru ca au umflat preturile si am zis sa il iau la pret normal

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De aia cine e istet face screenshoturi cu 3 luni inainte, 2, 1, si compara preturile. La unele au dublat si acum au reduceri.

| Lukasssz a răspuns:

Sincer eu vreau sa imi de la EMAG un monitor, nu ma intereseaza ca e "black friday", il luam oricum si sincer sa fiu niciun site nu cred ca are reduceri pe bune, la noi in Romania cauta sa ne pacaleasca.

| Werrich a răspuns:

Ăștia pun preturi fictive și apoi mimează "reducerile".

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Abonament la tv de la digi ca cica e la juma de pret.

| Lovelife00018 a răspuns:

Nu stiu sa-ti recomand un site care are reduceri pe bune ca sa iti poti cumpara aragaz, dar pot sa-ti spun din experienta ca am gasit pana acum pe eMAG device-uri mult mai scumpe decat acum o saptamana pe care o sa le reduca de black friday la pretul initial. Astept sa vad ce se intampla si o sa fac sesizare la anpc, pentru ca am facut screenshot si la pretul de acum o saptamana, si la cel actual si voi face si la cel de maine. Mi se pare furt pe fata.

| Furnicuta000 explică (pentru Lovelife00018):

Nu ma refer pentru aragaz ci asa site-uri in general ca sa ma uit, poate mai cumpar una alta

| Lovelife00018 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Am mai urmarit 24kbeauty, nu stiu daca intra in zona ta de interes. Daca nu esti setata 100% sa iti iei ceva iti recomand sa nu o faci, pentru ca o sa ajungi sa cheltui aiurea ca o sa ti se para wow ca sunt reduceri. Cel mai bine e sa ai lista pregatita