| Alexandrup a întrebat:

Tableta google Nexus 7 sau tableta Allview alldro 3 speed t?

4 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

laughing) tastatura laughing are all si Allview nu e romanesc. sa stii clar Nexus e foarte bun big grin

| Eddyz a răspuns:

Doamneee.

Ia-ţi Google Nexus 7! Tabletele AllView sunt româneşti şi extraordinar de proaste (plastic şi componente ieftine)!

| Alexandrup explică (pentru Eddyz):

Dar la Nexus pot sa ii iau o tastatura?

| Eddyz a răspuns (pentru Alexandrup):

Da, se găsesc mini-tastaturi cu conectare prin bluetooth la preţuri rezonabile. Uite ce folosesc eu la iPad 2: http://www.emag.ro/......ESKDKBBBM/ | Cred că ai văzut acea tabletă Allview în oferta de la eMag. unde iti ofera si o tastatura bluetooth. DAR nu îţi cumpăra produse, respectiv tableta AllView deoarece o sa regreţi..totul e un plastic ieftin.

Cumpără cu încredere GOOGLE NEXUS 7