| Habsen a întrebat:

Ce ati alege intre Allview Alldro Speed Duo 3 si Asus Google Nexus 7?

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

Eu as alege linistit Nexus 7.
Uite aici pret: http://www.marketonline.ro/......elly-bean/
Ai placa video super performanta pentru jocuri, un display superb cu culori vii, procesor quad-core unul din cele mai ok de pe piata si nu in ultimul rand, ai un produs facut de Asus, un brand serios si puternic in colaborare cu Google, care sunt extrem de buni in tot ceea ce fac.
Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de folos. Sa te bucuri si tu de tableta. De asemenea, iti recomand si magazinul, sunt super-super ok.

Bafta!

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Daca as fi in locul tau as alege acest produs: http://bit.ly/YlF8oc

Asta din mai mult motive:

- L-am testat si mi-a placut foarte mult cum se misca, atat pe net cat si in aplicatii
- Are un procesor dual core de 1.5 Ghz iar asta spune multe despre puterea de procesare
- Ecran de 10, destul pentru o tableta
- 3g

Ceea ce te sfatuiesc sa faci este sa arunci si un ochi peste parerile celor care au cumparat deja produsul.

| xRebecaaa a răspuns:

Eu una as alege Asus Google Nexus 7 big grin.
Mna, fiecare cu parerea lui!