| DanJr993 a întrebat:

Telefon mobil Samsung S5360 Galaxy Y sau Telefon mobil Samsung Galaxy Mini S5570? funda :X merciwinking

Răspuns Câştigător
| lulugabi a răspuns:

Samsung galaxy ybig grin e mai bun.Am si eu Samsung galaxy young si e bunbig grin

4 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Vreau si eu crying sad macar care nu ar fi crying sad

| lulugabi a răspuns:

Multumesc pentru fundabig grin

| Minnye10 a răspuns:

Buna! Am si eu Samsung Galaxy Mini si vreau sa spun ca este super bun. Sunt multumita. Iti recomand acest telefon, si crede-ma ca nu o sa regreti.
Bye - Bye

| AndreiCopac a răspuns:

Eu ti-as oferi Samsung S5360 deoarece are un procesor mai bun, sistem de operaremai bun si altele. Totusi sunt dezamagit de camera de 2MP fata de cea de 3 al lui Galaxy mini.Galaxy Y este un smartphone mai bun si mai ieftin decat Galaxy mini.