| LoOveYoOu a întrebat:

Salll TPU! As dori sa-mi iau un telefon si sper sa ma ajutati sa ma decid care sa mi-l cumpar big grin. Care telefon la-ti alege dintre urmatoarele si de ce : - Samsung Galaxy Gio S5660 - Samsung Galaxy Mini S5570 - Samsung Galaxy Y S5360 Sper ca nu am gresit vreun nume. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660(3.2 inci; microSD, pana la 32GB, 2GB inclus, 3.15 MP, 2048x1536 pixeli, autofocus)
Imi place mai mult cum arata si e destul de bun; are o rezolutie ok, memorie etc...

| andreyuu a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Galaxy Gio. Are camera foto cu blitz, 16 milioane de culori, eran de 3, 2", 3G, adica cam tot ce vrei.

| SashaGirl a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Y S5360 deoarece este cel mai nou aparut pe piata si e mai de calitate.

| Gabriel1 a răspuns:

Le-am comparat...Iti propun sa alegi Gio, nu mai dau detalii.

| banculescueduard2002 a răspuns:

Samsung galaxy y