| Azowhsuv a întrebat:

Știe cineva de cati lei trebuie sa fie comanda pe eMAG? Ca eu vreau sa dau o comanda si totalul sumei este de 73 de lei, oare este prea puțin?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este o limita minima de comanda, asa ca poti face comanda respectiva.

| darrio2007 a răspuns:

Nu exista limita. Dar nu cred ca ar conveni cuiva sa cumpere un produs de 15 lei si sa plateasca si transportul 19 lei. Era doar un exemplu.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Bubico2022):

Am luat destule produse de pe eMAG. Scule electrice pentru folosinta personala, un smarwatch si altele. Nu am luat niciodata țeapă.

Răspuns utilizator avertizat