| JomelaMaya a întrebat:

Știe cineva un site sau ceva persoane de la care pot cumpăra accesorii GSM la prețuri mici? Precizez că nu vreau să cumpăr pe persoană juridică, ci pe persoană fizică.

Răspuns Câştigător
| andra1010 a răspuns:

Eu am aplicatia "wish" instalata si mai comand de acolo, sunt ieftine doar ca problema (pentru unii)este ca sunt chinezarii, trebuie platit inainte, dureaza destul de mult pana ajung si fiecare produs reprezinta un colet.Nu stiu daca re-a ajutat prea mult raspunsul meu, dar am incercat happy

| JomelaMaya explică (pentru andra1010):

Multumesc mult, stiu de aplicatie, am comandat de pe aplicatii asemanatoare, ca ebay si alieexpress, chestia e ca eu as vrea pe cineva din Romania, sa imi ajunga comanda in cateva zile, nu in cateva luni, inca am 4 comenzi pe ali care nu au sosit din noiembrie.

| andra1010 a răspuns (pentru JomelaMaya):

Da,stiu,dureaza destul de mult.Cateodata te gandesti daca merita intr-adevar sa comanzi de acolo.Nu stiu, incearca "selfie stick" parca asa era site-u.

| JomelaMaya explică (pentru andra1010):

Multumesc