| Purplegirl101 a întrebat:

Știe cineva unde pot comanda un iphone 5c nou nouț din România?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

IPhone 5 nu se mai fabrica de cativa ani si nu prea cred ca ar fi ramas undeva in stac, fiindca ar fi pierdere curata pentru aceea firma (pretul a scazut foarte mult de la aparitie). Sansele sunt aproape 0.

La fel nu prea gasesti unul nou nout cum nu poti gasi nici o masina Dacia 1300 nou nout.

Din fiecare, mai repede gasesti reconditionat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, dar iti pot spune ca la ce suma ridicola ai da pe mizeria aia din plastic ai cel putin o duzina de telefoane ADEVARATE, noi. De exemplu, Meizu MX6, Moto X Style, sau ZTE Axon 7 Mini. A, da, si sa nu uitam si de Huawei P10 Lite, care in varianta albastra arata criminal.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Altex / Emag / Media Galaxy / Flanco /...

| Imstrong a răspuns:

Emag. Iti vine comanda in 2 zile lucratoare, maxim 3. Comandă cu încredere de la ei!

| morariu a răspuns:

Salut! Poti cumpara din AMANET

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru morariu):

' iphone 5c nou nouț '

| morariu a răspuns:

Ok, daca vrei unul nou-nout, il poti cumpara de pe internet, de pe eMAG, sau de pe OLX