| George12356456 a întrebat:

Știți cumva daca vin comenzi din China? Adică pe AliExpress nu scrie nimic în legătură cu asta și mi-e sa nu dau banii degeaba pe produs.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pachetele din China vor veni cu intarziere si alte colturi ale lumii vor veni cu intarzieri de 2-6 luni, asa cum au anuntat toti: Ebay, Aliexpress, Alibaba, Amazon si toate site-urile mari, internationale.

2 răspunsuri:
| George12356456 explică (pentru Violleta2022):

Daca te rog, imi poti trimite un link cu anuntul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru George12356456):

Imi pare rau, dar nu pot sa dau link, mesajele au venit prin emailul personal si le-am sters dupa ce le-am citit, pentru ca eu sunt client vechi al ebay-ului, amazon si aliexpress.