| ISQ a întrebat:

TPU mi s-a intamplat ceva neimaginabil
am trecut strada si dintrodata mo lovit o masina
si la inmormantarea mea pe drum sa bage sicriu meu
m-am trezit in sicriu si toti uameni so speriat
si traiesc
si cand am murit era numa negru asa cum dorm de obicei
si m-am trezit in sicriu
TPU ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Fluffinator a răspuns:

Ce pot sa zic decat: Ai ramas corigent la lb. roman? (Uameni)?
Si poate esti tu din ardeal sau unde se vorbeste cu "so" "mo". Dar asa se pronunta, de scris nu se scrie asa happy Bft.

45 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

Zic ca nu te cred laughing)

| Metin2zM a răspuns:

Esti acuzat de prostie cronica.

| KidDuletzu a răspuns:

Nu prea cred straight face

| LostInMyDreams a răspuns:

Zic ca ar trebui sa te duci inapoi in sicriu cu intrebarea asta!hee hee.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Esti sigur ca n-ai visat?:O
in orice caz dupa cateva zile de moarte clinica sunt cazuri rare in care oamenii se trezesc si n-au nimic.

| MegadetH666 a răspuns:

Sa-i zici asta lu' mutu poate el te crede! Ce intrebareeee...

| AndreiB a răspuns:

Ca asta e fictiune pura!

| alinae a răspuns:

1.In primul rand de ce ai trecut categoria la shopping?
2. Daca e adevarat,cea ce e putin probabil, nu cred ca ai murit, ti so oprit doar inimia cam 2 zile sau cat a durat pana la immormantare.Dar pun pariu ca ai o imaginatie bogata si nai cui sa o impartasesti asa ca pui intrebari stupide pe acest site.laughing

| Silviu17 a răspuns:

Zic ca minti...

| Marius0189 a răspuns:

Sa mergi la un psiholog. Stima!

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Da, da te si creed happy

| Oliveoo a răspuns:

Eu spun ca te-ai uitat la un film super aseara.tongue
Deci, poate ai intrat in moarte clinica si doctorii te-au crezut mort, dupa care te-ai trezit in sicriuhappy

| Nolkyz a răspuns:

laughing mda... ce sa zic

| TheAnonymouss a răspuns:

Mmm. greu de spus. Probabil moarte cronica.

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Ai pus niste intrebari aiurea, si sunt sigura ca nimic sin ce ai scris nu e adevarat.Cred ca te uiti prea mult la filme, la stiri de genul asta si te pui pe tine ca rolul principalbig grin

| TheAnonymouss a răspuns:

Pardon am gresit : moarte CLINICA.

| Suzette a răspuns:

Zic sa-mi dai si mie niste coliva happy

| Eminem2012 a răspuns:

WoW:O:O:O...Bine macar ca nu te-ai imbolnavit psihic, ca nai innebunit de la socul de a te trezii in sicriu:-sDaca e adevarat ce zici ori Dumnezeu a vrut sa mai traiesti, ori medicii teau declarat mort din neglijenta medicalano talkingDaca chiar ai patit asta ai avut noroc ca nu te-ai trezit mai tarziu cand ai fii fost deja ingropat:-s ca atunci chiar ai fi muritsad...Mi s-a facut pielea de gaina gandinduma la ce ai 'patit':-s

| Ionela78 a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria.trebuia pusa la comics nu shoppingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| thegame9 a răspuns:

Ca esti moldovean laughing

| ionutz03 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai invata sa scrii decat sa postezi intrebari stupidewinking

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu zic ca e inventata povestea.

| AleD a răspuns:

Ce esti nebun... dupa glumerolling on the floor.p bune tare faza.si asta si aia cu extraterestru ca parca tot u ai pus-owinkinglaughing. esti tarelaughing

| Anonim8083 a răspuns:

Este doar prost, nu-l bagati in seama. Oricum nu are mai mult de 9 ani.

| danielaxyz a răspuns:

Parca era un film cu un scenariu asemanator

| Ana_9007 a răspuns:

Eu il cred ca e mort si la momentu de fata laughinglaughing.in primul rand orice om viu cu capul pe umeri stie ca se zice "inimaginabil" :*

| Florin0006 a răspuns:

Ai intrat in moarte cerebrala, inima nu it bate, puls nu ai ata ca creierul iti functioneaza.Aste cred ca s-a intamplat ca daca ti sa constata decesul inseamna ca nu aveai pul(asta se numeste moaret cerebrala)mori pentru cateva ore
Funda?

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Prea naspa.La intrebarea ta au raspun o gramada de utilizatori si s-au amuzat iar la cineva care chiar are nevoie de ajutor ii raspunde doar unul, daca ii raspunde si ala

| matateiubeste a răspuns:

Sj ce zici thinking Cand te`ai trezit era dimineata nu laughing))))) Sj vezi-ti sj de intrebare " Ca vb cu un pr pe mess sj m-am trezit pe o bank sj abureii laughing))) Intrebarea mea e : Aii trecuut ma macar de 5 anii?thinking Ca tu din lipsa de activitate te cam faci de **** laughing)))) Deci vezi-ti dracu de visele tale sh viziteaza alt blog :*! Ca asta nu`i de tiine laughing) Sj daca tot vrei sa minti Invataaa bree` sa mintii sj tu mai cu talent :"m-am trezit in sicriu si toti uameni so speriat" " uameni so " Se vede ca esti moldovean sj eu mai mult de 5 ani nu`ti dau!winking laughing))))))