| Karla_4993 a întrebat:

big grin
De vreo saptamana visez urat si ma trezesc de fiecare data la 3 sau 4 diminetza si deschid televizorul.
Eu am visat : Ca m-am mutat si ca a murit cineva si cand m-am trezit am avut o senzatzie foarte aiurea; apoi am visat ca mergeam pe drum cu o persoana si trebuia sa merg pe un drum unde era o capela si era usa deschisa si am vazut un sicriu negru; apoi aseara am visat niste fete foarte urate...
puteti sa imi explicatzi daca stiti ce inseamna asta...
Dau Funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ila doar cere funda nici nu-i adevarat. Uite : Daca te uiti la filme sau ceva repede visezi este logic iti amintesti niste poze din trecut nimic importand gandeste-te ca incepe scoalabig grinlaughingBafta

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Da pe un site care are dictionar de vise, de exemplu: www.visele.ro,scri acolo ce ai visat, dar pe cuvinte si o sa vazi ce inseamna. adica, scrii de exempul:bani, sau ce vrei, sau ce ai visat si iti da ce inseamna, fiecare vis are explicatia lui! funda?

| RozyRozyRozy a răspuns:

Buna!
Cand ai visat ca a murit cineva inseamna ca ai sa primesti o veste rea.
Daca ai visat un sicriu inseamna prevestire de moarte.
Daca ai visat fete urate inseamna minciuni de la prieteni apropiati.
Daca mai vrei sa aflii detalii despre visele tale intra pe : http://www.visele.ro/dictionar-de-vise.php
dar sa nu crezi intotdeauna ce scrie acolo! pot fi doar superstitii
funda? :o3