| ISQ a întrebat:

TPU mi s-a intamplat ceva neimaginabil
am trecut strada si dintrodata mo lovit o masina
si la inmormantarea mea pe drum sa bage sicriu meu
m-am trezit in sicriu si toti uameni so speriat
si traiesc
si cand am murit era numa negru asa cum dorm de obicei
si m-am trezit in sicriu
TPU ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Fluffinator a răspuns:

Ce pot sa zic decat: Ai ramas corigent la lb. roman? (Uameni)?
Si poate esti tu din ardeal sau unde se vorbeste cu "so" "mo". Dar asa se pronunta, de scris nu se scrie asa happy Bft.

45 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Invata intai sa scrii si apoi inventeaza povesti de groaza.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Esti sigur ca n-ai visat?:O
in orice caz dupa cateva zile de moarte clinica sunt cazuri rare in care oamenii se trezesc si n-au nimic.

| Gabica a răspuns:

1.De ce ai pus intrebarea la Shopping? Vrei sa vinzi sicriul ala pe care ai tai l-au cumparat degeaba?
2.Nu mai pune intrebari d-astea stupide cum e asta sau cea mai recenta, aia cu trezitul in alt corp, etc.etc. ca si cand tu ai fi proorocul secolului XXI.

| danielaxyz a răspuns:

Parca era un film cu un scenariu asemanator

| alinae a răspuns:

1.In primul rand de ce ai trecut categoria la shopping?
2. Daca e adevarat,cea ce e putin probabil, nu cred ca ai murit, ti so oprit doar inimia cam 2 zile sau cat a durat pana la immormantare.Dar pun pariu ca ai o imaginatie bogata si nai cui sa o impartasesti asa ca pui intrebari stupide pe acest site.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Marius0189 a răspuns:

Sa mergi la un psiholog. Stima!

| LostInMyDreams a răspuns:

Zic ca ar trebui sa te duci inapoi in sicriu cu intrebarea asta!hee hee.

| Metin2zM a răspuns:

Esti acuzat de prostie cronica.

| AndreiB a răspuns:

Ca asta e fictiune pura!

| Panteraa a răspuns:

Zic ca nu te cred laughing)

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Ai pus niste intrebari aiurea, si sunt sigura ca nimic sin ce ai scris nu e adevarat.Cred ca te uiti prea mult la filme, la stiri de genul asta si te pui pe tine ca rolul principalbig grin

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Prea naspa.La intrebarea ta au raspun o gramada de utilizatori si s-au amuzat iar la cineva care chiar are nevoie de ajutor ii raspunde doar unul, daca ii raspunde si ala

| Nolkyz a răspuns:

laughing mda... ce sa zic

| ionutz03 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai invata sa scrii decat sa postezi intrebari stupidewinking

| Suzette a răspuns:

Zic sa-mi dai si mie niste coliva happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu zic ca e inventata povestea.

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu ma amuza chia deloc.gluma asta`i mai seaca decat un banc care l`am mai auzit de 1000 de ori;-j

| itscloudyoutside a răspuns:

Cata lipsa de ocupatie.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Da, da te si creed happy

| Negative a răspuns:

Zic că ai nevoie de un psiholog.Să ai grijă să nu spui povestea asta altora...

| Ionela78 a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria.trebuia pusa la comics nu shoppingrolling on the floor

| AleD a răspuns:

Ce esti nebun... dupa glumerolling on the floor.p bune tare faza.si asta si aia cu extraterestru ca parca tot u ai pus-owinkinglaughing. esti tarelaughing

| Oliveoo a răspuns:

Eu spun ca te-ai uitat la un film super aseara.tongue
Deci, poate ai intrat in moarte clinica si doctorii te-au crezut mort, dupa care te-ai trezit in sicriuhappy

| little4angel a răspuns:

Hai ca am ras mult la asta laughing

| Adișa_9127 a răspuns:

Psihiatru [nici decum psiholog]scrie pe tine:-p.Asa ca de data asta te culci si te trezesti direct in cabinet la psihiatru.Insanatosire grapnica!happy

| thegame9 a răspuns:

Ca esti moldovean laughing

| Eminem2012 a răspuns:

WoW:O:O:O...Bine macar ca nu te-ai imbolnavit psihic, ca nai innebunit de la socul de a te trezii in sicriu:-sDaca e adevarat ce zici ori Dumnezeu a vrut sa mai traiesti, ori medicii teau declarat mort din neglijenta medicalano talkingDaca chiar ai patit asta ai avut noroc ca nu te-ai trezit mai tarziu cand ai fii fost deja ingropat:-s ca atunci chiar ai fi muritsad...Mi s-a facut pielea de gaina gandinduma la ce ai 'patit':-s

| Silviu17 a răspuns:

Zic ca minti...