| ISQ a întrebat:

TPU mi s-a intamplat ceva neimaginabil
am trecut strada si dintrodata mo lovit o masina
si la inmormantarea mea pe drum sa bage sicriu meu
m-am trezit in sicriu si toti uameni so speriat
si traiesc
si cand am murit era numa negru asa cum dorm de obicei
si m-am trezit in sicriu
TPU ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Fluffinator a răspuns:

Ce pot sa zic decat: Ai ramas corigent la lb. roman? (Uameni)?
Si poate esti tu din ardeal sau unde se vorbeste cu "so" "mo". Dar asa se pronunta, de scris nu se scrie asa happy Bft.

45 răspunsuri:
| andrei_9573 a răspuns:

Oi fi murit si tea trimis dumnezeu inapoi ca nu te vrea ( apropo nu te cred \)

| Anne_9288 a răspuns:

Waaa,vreau si euuuu!laughingrolling on the floor

| alex50 a răspuns:

"Si cand am murit era numa negru"rolling on the floorFratee, de ce nu ne-ai chemat si pe noi la inmormantare...hai lasa, te iertamoh go on.dar la pomana ne chemi, nu?
App.ce inseamna siopping pentru tine?

| KidDuletzu a răspuns:

Nu prea cred straight face

| MegadetH666 a răspuns:

Sa-i zici asta lu' mutu poate el te crede! Ce intrebareeee...

| Amii_8530 a răspuns:

Zic sa te duci la un psihiatruwinking

| Florin0006 a răspuns:

Ai intrat in moarte cerebrala, inima nu it bate, puls nu ai ata ca creierul iti functioneaza.Aste cred ca s-a intamplat ca daca ti sa constata decesul inseamna ca nu aveai pul(asta se numeste moaret cerebrala)mori pentru cateva ore
Funda?

| Ana_9007 a răspuns:

Eu il cred ca e mort si la momentu de fata laughinglaughing.in primul rand orice om viu cu capul pe umeri stie ca se zice "inimaginabil" :*

| matateiubeste a răspuns:

Sj ce zici thinking Cand te`ai trezit era dimineata nu laughing))))) Sj vezi-ti sj de intrebare " Ca vb cu un pr pe mess sj m-am trezit pe o bank sj abureii laughing))) Intrebarea mea e : Aii trecuut ma macar de 5 anii?thinking Ca tu din lipsa de activitate te cam faci de **** laughing)))) Deci vezi-ti dracu de visele tale sh viziteaza alt blog :*! Ca asta nu`i de tiine laughing) Sj daca tot vrei sa minti Invataaa bree` sa mintii sj tu mai cu talent :"m-am trezit in sicriu si toti uameni so speriat" " uameni so " Se vede ca esti moldovean sj eu mai mult de 5 ani nu`ti dau!winking laughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...sa sti ca te cred e o minune LOL (serios du-te la doctor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siiii...VINOVAT! Acuzatul (tu) este acuzat de prostozita cronica acuta, este condamnat la stergerea contului de pe TPU si 50000000 de ani la carcera!

| Dianna_6865 a răspuns:

Pai tu ce zici? Eu zic ca ai inviat rolling on the floor) O doamne.

| GiuliaEFresh a răspuns:

Pfaiii.Esti nebun ce pot sa zic raised eyebrows

| TheAnonymouss a răspuns:

Mmm. greu de spus. Probabil moarte cronica.

| TheAnonymouss a răspuns:

Pardon am gresit : moarte CLINICA.

| Anonim8083 a răspuns:

Este doar prost, nu-l bagati in seama. Oricum nu are mai mult de 9 ani.