| bianca37 a întrebat:

Trebuia sa-mi vina un colet prin sameday si am primit mesaj ca mi se va livra astazi coletul dar degeaba, ce se intampla cu comanda mea? Cand imi va ajunge oare? Ati patit si voi?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De Pasti au fost extrem de ocupati si probabil curierul a decis sa nu lucreze in VINEREA MARE.
Probabil ca va veni luni sau marti, dupa Paste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De acum marti probabil

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce se intimplă? Sunt sarbatorile de paști, si lumea este liberă, saptamana viitoare il vei primii, marti se intorc oamenii din nou la muncă, mesajul ti l da automat un robot care nu stie ce program au curierii.

| dullcat a răspuns:

Probabil au fost intarzieri si probleme, asa este mereu inaintea sarbatorilor.Majoritatea siteurile specifica acest lucru la termeni si conditii de livrare, tocmai pentru ca oamenii sa stie la ce sa se astepte.

| Catrice a răspuns:

Nu mai vine aia e

| AdioTPU a răspuns:

După Paști îți va veni coletul. Ai și curierii dreptul la odihna.