| Cristina0011 a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de pe eMAG prin curieratul sameday? trebuia sa imi ajunga coletul de pe 23.08 si nici pana acum niciun semn...

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde - e posibil și în aceeași zi, ori peste două, trei.
Ai numărul de AWB, verifică unde se află!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca discutam de Sameday nu pui intrebarea corecta. Roaga-te SA AJUNGA, nu iti pune intrebarea CIND. Sint dezastru astia, fara la misto. Am avut si eu vreo doua colete de la ei si jucam prinselea prin oras cu ala de trebuia sa imi faca livrarea.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Poti sa suni la Sameday sa vezi pe unde se afla coletul. Ai numarul la care sa suni la comanda pe eMAG.
De regula, ajung pana intr-o saptamana.

| litere123 a răspuns:

În maxim o săptămână ar trebui să ajungă. Acum depinde și de distanță.
Stai liniștită, o să fii anunțată.

| DangerF a răspuns:

In 3 zile lucratoare