| anonim_4396 a întrebat:

Am primit azi un mesaj de la sameday cum ca mi-ar ajunge azi un colet, insa e duminica. Oare lucreaza si duminica sau e o greseala?

Răspuns Apreciat de Editori
| KeepBreathing a răspuns:

Am primit și eu și am fost la fel de surprinsă, din același motiv ca și tine. Am ignorat mesajul crezând că este o greșeală, însă o oră mai târziu m-a sunat curierul să mă anunțe că vine să-mi livreze coletul.
Cred că se datorează ofertelor de Black Friday. Sunt multe colete și, probabil, nu fac față dacă se rezumă cu livrarea doar în timpul săptămânii.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din motive dr black friday lucrează si dumininca.

| Frank51 a răspuns:

Este greșeală, sau vine la easybox.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit sa lucreze duminica. Poate e diferit acu de black friday?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie prin vara mi-au livrat un colet sâmbăta după ora 18. Deși eu știam ca toate firmele de curierat sâmbăta lucrează zi scurtă, cel mult ora 12. Tot sameday.

Răspuns utilizator avertizat