| adelynaa a întrebat:

Trebuie sa iau un cadou pentru. un coleg. noi ne facem intre noi cadouri si mie mia picat unn coleg si nu stiu ce sa ii iau
are 18 ani ii fumator. eu m-am gandit sa ii iau ceva scrumiera sau ceva
da nu mai am ideei ca numa scrumiera nu pot sa iau
mai trebuie altceva
va rog dati-mi ideei
:X

cele mai bune ideei primeste voturi si fundita:X

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu cred ca acea scrumiera si cu un eventual pachet de tigari e destul la urma urmei iti este coleg nu e o ruda sau cineva apropiat din familie, asa ca nu cred ca merita sa cheltui multi bani cu treaba asta.

7 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Renunta la scrumiera! ce naiba e cu ideea asta?!?straight face chiar nu iti dai seama ce penibila e? Are 18 ani! Fumeaza! chiar crezi ca are nevoie de o scrumiera? rolling on the floor wau deci nu imi vine sa cred ca te poti gandi la asa cevastraight face
Un webcam, un set de boxe, o bratara, un ceas.Toace cele enumerate de mine sunt mult mai NORMALE decat anomalia tastraight face

| Deniisze a răspuns:

Un parfum, o bratara de aur/argint(depinde de buget), bani, un cartus de tigari(daca tot ai zis ca fumeaza). Alege ceva ce l-ar reprezenta pe el cu adevarat. Daca este fumator asta nu inseamna ca el arata ca unul. Poate baiatul este atent cu fetele, are grija cum se imbraca si cum miroase, etc.Alege ceea ce i se potriveste lui cel mai bine! Succes!

| adelynaa explică:

Ady00pk
te'ai obosit sa sc
laughing nu mi ruda sa dau milioane pe nu stiu ce set de boxe sau ce ai mai enumerat uh pe acolo
asa ca oh go on

| adelynaa explică:

Ms oricum ca te-ai obosit sa-mi sc
si sa ma si criticilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ce ai vrea tu sa primesti. Ma rog, ceva util vrea oricine deci cumpara-i ceva gen un parfum sau un fular ca tot a venit iarna, o pereche de manusi sau o caciula. Ceva sa ii foloseasca. Nu da banii pe prostii, dovedeste ca ai gust.

| Poso a răspuns:

Iai o bricheta gen Zippo si graveazo cu mesaj interesant legat de el

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Impresioneaza-l cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte cu vapoarele Greenpeace, tricouri, brelocuri, sireturi personalizate. Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.