| tod a întrebat:

Sal TPU am u prieten care face 18 ani, dati-mi si mie niste ideei de cadouri amuzante, cel mai tere cadou primeste funda big grin

1 răspuns:
| Stranik a răspuns:

Eu pot sa-ti dau o idee cum sa faci o gluma dar cadoul mai bine te gindesti tu caci il cunosti mai bine...o papusa gonflabila nu este prea original dar si costa,mai simplu iti trebuie multe ziare un prezerativ si o banana,prezervativul il pui intr-o cutiuta si-l invalesti in multe ziare dar in asa fel ca el sa se chinuie cind le desface,bana o tii pregatita,dupa ce desface prezervativul il pui sa se urce pe scaun si sa va zica o poezie, dupa teb sa imbrace prezervativul pe banana, cam asa ceva