| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Hei TPU, facem la scoala chestia aia cu biletele si cadouri de Craciun si, la extragere mi-a picat un coleg. Ce as putea sa-i cumparthinking Dau FUNDA + VOTURI pentru cele mai bune idei, merci.

5 răspunsuri:
| Syaaa a răspuns:

Pai poti sa-i iei:
1. un fular/ o esarfa ce se poarta smug
2. Manusi
3.Shapca/caciula thinking
4.Lantz
5.Bratara
6.Inel smug
Ca`m Atat Sper Sa'i Gasesty Ceva Mishto``!big grin Bfta:*``!

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee explică:

DeocamdataLaura e foarte draguta chestia, dar asta e pentru un iubit mai degreabalaughing. Noi suntem doar colegi si s-a intamplat sa-i fac cadoulaughing. Ma rezum la prietenie/colegialitate.

| EuTeIubesc a răspuns:

Hey! Asa fac si eu la scl, cu biletele!big hug
Si eu trebuie sa.i fac cadou unei colege thinking Huh.thinking Poi ce zici de o poza cu voi decupata?[In forma de inima, sau steluta ce vr uh].
Te poti gandi la persoana aceea si la ce.i plk mai mult, iar de aici conteaza imaginatia ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai depinde de ce ii place.Ii poti cumpara o carte care ii place,un ceas de mana,un jurnal cu cheie ( exista la centrele comerciale ), un joc video, un cd cu melodii de care ii plac... Sper ca te-am ajutat!

| IncearcaSiVeiPutea a răspuns:

Salut happy
Uite cateva sugestii :
- o esarfa
-o carte
-un tricou
sau cel mai indicat, care nu e material da e foarte placut, o imbratisare>:d