| Jhonny13 a întrebat:

Trebuie sa imi ajunga un colet urgent cargus din Polonia, cam cat dureaza daca stie cineva?

2 răspunsuri:
| Guccifer2429 a răspuns:

Eu mi-am primit o pereche de papuci din Polonia in 2 zile, tot cu Cargus. E posibil sa vina mai rapid, daca l-ai marcat ca urgent.

| Jhonny13 explică (pentru Guccifer2429):

Pai nu stiu, pe site de unde mi am luat adidasi spune ca sunt prin urgent cargus si am platit 10 lei livrarea, am dat comanda de duminica.
Daca era data de luni dimineata ii puteam primii in aceeasi zi.
Cred ca cel mai probabil maine sa ajunga?