| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Un pandantiv de 2, 3 cm placat cu aur poate costa doar 20 ron?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, da ptr ca e o abureala asa zisa placare cu aur, dupa nici 3-4 zile vei vedea cum se decoloreaza(adica se inegreste), dar daca vrei sa il cumperi si nu ti se pare scump, e foarte dragut ca aspect comercial, doar atat, ca aspectul nu e de durata, doar daca il tii in vitrinahappy

5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear explică:

Http://www.perfectlady.ro/? comp=produs&firma=416&produs=3773

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si peste 200 de ron poate si peste 200 de dolari sau 200 de euro...

| nextlevel999 a răspuns:

Da poate

| DaNNNiii a răspuns:

Buna... Placat cu aur in nici un caz, suflat in aur e posibil depinde cat cantareste

| Bubisharbas a răspuns:

Orice e posibil