| RazvanIRT a întrebat:

Un lant sau un pandantiv placat cu argint isi poate schimba culoarea? Adica se poate innegri sau poate coclii?

5 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Eu am avut un lantisor din argint dar dupa o luna s-a facut rosu.

| RazvanIRT explică (pentru NuAmGasitUnNume):

Era din argint sau era placat cu argint?

| mgtow a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Era tinichea, lantul adevarat nu isi schimba proprietatiile indiferent daca faci baie cu el sau nu. In capat daca are echivalenta pusa inseamna ca e original, acum si astea false vin cu echivalenta dar isi schimba proprietatiile dupa o vreme.

| NuAmGasitUnNume a răspuns (pentru RazvanIRT):

"Badoc" suflat in argint

| SlєndєrGirL a răspuns:

Cloceste oua de crocodil