| realorfantastik a întrebat:

Un telefon bun ce merita cumparat? FUNDA :d

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sony Xperia Z1

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru realorfantastik):

N-ai spus ce buget ai, eu ti-am spus un telefon bun.Acum, marea majoritate a telefoanelor sunt bunicele, depinde pentru ce-l vrei (jocuri, net sau poze...).

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de buget, recent mi am achizitionat HTC One, foarte multumit de el.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu am un Samsung Galaxy S3 şi sunt foarte mulţumită de el. Nu am de ce să mă plâng. Ţi-l recomand cu toată încrederea.

Numai bine!

| YoChriss a răspuns:

Salut! Depinde cat de performant vrei sa fie, cu touchscreen, qwerty etc. Astept raspuns si iti trimit o recomandare.

Răspuns utilizator avertizat
| YoChriss a răspuns (pentru realorfantastik):

Pai atunci iti recomand Cosmote Smart Share. Eu am fost multumit de el.

Răspuns utilizator avertizat
| YoChriss a răspuns (pentru realorfantastik):

Tot asta. Sunt multumit de el si e foarte ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| YoChriss a răspuns (pentru realorfantastik):

Da poti. Nu este codat. Mai bine te duci la Cosmote si intrebi ce si in ce fel.

| stroedaniel13 a răspuns:

Judecand dupa parerile celor care l-au cumparat deja cat si dupa vanzarile generate, acest telefon este foarte bun: http://www.emag.ro/......EMTZKBBBM/

| petre059 a răspuns:

Galaxy mini SIII, dar depinde de gusturi happy

| Nicky06 a răspuns:

Samsung galaxy ch@t b5330, are si qwerty si touch-screen: https://www.google.ro/......ps?/search
iar in majoritatea magazinelor e 600 lei...

| pisicutzza990 a răspuns:

Huawei G6620. exact asa am eu si este foarte bun.

| Andrei2015 a răspuns:

Allview V1 viper, foarte bun.