| RAY a întrebat:

Ati cumparat vreodata un telefon la mana a doua cum a fost, se merita sa faci asa ceva?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O singura data am luat un telefon la mana a doua dar si ultima, nu merita

| RAY explică (pentru mona):

De ce?

| mona a răspuns (pentru RAY):

Acumulatorul nu tinea cat zicea ca tine[indiferent ca vorbeai sau nu], a suferit ceva reparatii de care am aflat cu mult mai tarziu si vorba aia cine il vinde stie de ce vrea sa scape de el....mai bine iti aduni suma necesara chiar daca ramai un timp fara telefon si iti iei unul ca lumea si macar sti ca-i nou

| RAY explică (pentru mona):

Isi dau dreptate mona, nu ai nici o siguranta daca se strica il arunci

| mona a răspuns (pentru RAY):

Cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu merita, adica mai astepti si tu 2 luni, mai pui 4 milioane sa zicem si iti cumperi unul bun care te tine mult timp.
Succes!

| andreiGT a răspuns:

Nu merita