| ZeulMuschilor a întrebat:

Unde gasesc cel mai ieftin piept de pui dezosat in Bucuresti? Cam la toate magazinele am vazut acelasi pret

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai de ce ieftin domnule zeu al muschilor? ia mai scump ca e mai calitativwinking

| alina2k18 a răspuns:

Lidl toata sapt trecuta 25 ron /kg.
urmareste ofertele prin hypermarketuri.

| ZeulMuschilor explică (pentru alina2k18):

Da am prins si am cumparat multe

| alina2k18 a răspuns (pentru ZeulMuschilor):

Vezi si la magazine de producator daca ai prin oras [ de obicei alea de au mezeluri ] posibil sa gasesti cu 24-25 kg pieptul si pulpele dezosate fara piele [ au 5-6% grasime ] sub 20 ron kg
30-35-40 ron/kg cat e pieptul de pui in magazine chiar nu merita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești la supermarketul La Cocoș din zona Vitantis, sectorul 4.

| liliana77any a răspuns:

Lidl, Kaufland sau Mega.
Vaneaza ofertele!

| Florian80 a răspuns:

Incearca la economat.