Întrebare recomandată | Dragoioo a întrebat:

Unde găsesc și eu maiouri pentru sala dar din bumbac? Am alergie la plastic, nu toate tipurile dar nu vreau sa mai risc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta mai bine in google 100% bumbac

| NYØ2002 a răspuns:

Pai nu are acolo tricouri si maiouri care iti da comanda? cum e de manusi centura etc de la pro nutrion

| SEMIHA a răspuns:

Decathlon sau Intersport, trebuie să cauți care sunt din bumbac. Eu știu că sunt. La Decathlon am fost săptămâna trecută și am văzut că erau la sectorul pentru femei. Trebuie să fie și la bărbați, sigur găsești acolo. Și prețurile sunt chiar ok.

| teajutcumpot a răspuns:

Salut, vei gasi si in Auchan, Carrefour la sectiunea de haine!

| DianaTPU a răspuns:

Buna. Prietenul meu si-a luat de aici si a fost multumit: https://www.bravosport.ro/maiouri-barbati

| fateoftheenemy a răspuns:

Uniconflenjerie.ro - preturile sunt accesibile