| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Unde gasesc si eu niste carti mai vechi... am cautat peste tot..este vorba despre SEMIOLOGIE MEDICALA DE BAZA DE C.STANCU 1949SI MEDICINA INTERNA DE HARISTON 1969?

Răspuns Câştigător
| amada745 a răspuns:

Toate cartile de care am nevoie le comand de pe internet.Ai incercat? Parerea mea e ca este cea mai mare librarie din tara. Cauta dupa editura cartii ori dupa titlu, autor. O vei gasi cu siguranta. Succes!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In biblioteci si la specialistii mai in varsta din domeniu.

cristian
| cristian a răspuns:

Cauti la anticariat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hariston? sau te referi cumva la harrison? harrison gasesti acum in librarii variante mai noi... editiile 14, 15.la ce-ti trebuie cea din 1969?