| Poponutza a întrebat:

Unde pot gasi un site cu huse de telefon pentru telefonul Vodafone Smart prime 7? Am incercat pe la mai multe magazine si siteuri dar nu am gasit. Vreau raspuns pana marti, e ziua surori mele mai mici si vreau sa il daruiesc vechiul meu telefon cu o husa draguta.
Ps:Nu vreau DIY nu ma pricep

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi maine la magazinul Vodafon care a vandut telefonul. Este produsul lor emblematic si ca urmare au obligatia sa asigure si accesorii la produsele vandute, cel putin prin comanda ulterioara, tot prin ei.

In caz contrar, TREBUIE sa-ti spuna care este fabricantul si modelul original a telefonului, dupa care poti cauta accesorii in alte magazine!

1 răspuns:
| MAIA18 a răspuns:

Încearcă pe Emag pe google.Are și nr tf contact suni și întrebi.