| NicollNikkyKv a întrebat:

DAU FUNDAA!

Hei TPU. vreau sa-mi iau husa de silicon pentru telefon. am cautat pe aproape toate site. urile dar n.am gasit.
Ma puteti ajuta cu cateva siteuri de huse de silicon pentru LG kp 500 sau 502, depinde cum gasiti...

2 răspunsuri:
| Brokye10 a răspuns:

Depide unde locuiesti, poti gasi si in magazinele de telefoane sau Orange, dar si in Kaufland la sectiunea pentru telefoane. Pe internet sunt cam scumpe si + transportul, iti recomand sa cauti la magazine