| livia123rotaru a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Vodafone smart 7 prime?
ssi daca aveti idee unde pot gasi pe internet husa aurie tip book pentru acest model de telefon?
cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Să nu faci aşa ceva!
Ia mai bine unu la mâna a doua!, dar să fie măcar Samsung s4 sau 5

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Sunt de căcatt toate telefoanele Vodafone! Tu îl ai pe ăsta că l-a luat tac'tu la abonament gratis!

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru livia123rotaru):

Să nu faci aşa ceva!
Ia mai bine unu la mâna a doua!, dar să fie măcar Samsung s4 sau 5

| danutzu96 a răspuns:

Proasta, foarte proasta. Am avut unul o luna pana mi l-a furat unu. Ecranul nu mai raspundea daca eram umed pe maini, calitatea ecranului era proasta, bateria tinea putin si se incarca greu...