| oceanoflove a întrebat:

Unde pot sa gasesc fructul calugarului, monk fruit?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Monk fruit creste in sudul Chinei!
Se gaseste de import in numaroase tari din America, Canada si Australia.
Se mai gaseste de cumparat si pe AMAZON>
Nu stiu daca a ajuns in Europa... sau in Romania

https://www.healthline.com/......h-benefits

| carevaescu a răspuns:

Daca vrei indulcitor de monk fruit,
Ca tot intrebai de indulcitori si siropuri...
https://www.healthgarden.ro/monk-fruit-golden-453-g

| IceRope a răspuns:

N-o mai arde aiurea cu spam-ul pe aici. Pui doar întrebări pentru care găsești răspunsul la o simplă căutare cu Google. Ai deranj la mansardă.

| oceanoflove explică (pentru IceRope):

Cred ca tu esti cel cu deranj la mansarda de iti permiti sa ma insulti. Se vede ce "bine educat" esti.

| IceRope a răspuns (pentru oceanoflove):

Nu te insult. Doar îți aduc la cunoștință faptul că procesezi încet și eronat. Pui întrebări extrem de simple și pur conversaționale doar pentru acumulare de puncte, fiindcă atât te duce mintea, în loc să ai un rezultat rapid cu Google.
Deci, până la urmă, tu ești o jignire pentru cei cerebrali.