| 4827 a întrebat:

De unde pot cumpara tricouri cu tokio hotel?

6 răspunsuri:
| apples a răspuns:

Bestial.ro
http://www.bestial.ro/? word=tokio+hotel&search=++§ion=search

| 4827 explică:

Inafara de bestial si maniacmusic big grin.

| Dydutssu a răspuns:

Pai poti sa-ti faci imprimeu numa ca nu rezista mult dupa 5-10 spalari imprimeul se cam strica crying si mnu costa mult :-d blushing

| miyavi7 a răspuns:

Am 3 tricouri :1 cu tokio hotel si 2 cu bill.Am si postere.pot trimite poze cu ele daca imi dai o ad de mail. japonia7@yahoo.com

| mumus a răspuns:

Am eu unul nou de vanzare. perioada 2005-2006, originalhappy. este cumparat din strainatate. pretul este de 35lei, daca te mai intereseaza

| EllAtokiohotel a răspuns:

Eu mi-am facut un tricou si doua perne la personalizare si a costat cam 34 lei tricoul si o perna 35 lei, dar se spala la mana pentru a nu se lua imprimeul. am adus un cd cu niste poze th si am selectat de acolo cateva pentru a le pune pe perne si tricou. poti sa faci chiar si cana sau breloc... dar de cumparat gata facut doar din tari straine pentru ca in Romania nu se gasesc. eu de ex mi-am lut din Italia dvd-ul cu episoade th si a costat 60lei dar merita banii dati...